O nás

Úvod » O nás

O společnosti

Společnost SkacelSolar je silný a stabilní partner na trhu s energetickými úspornými opatřeními pro celou řadu zákazníků.

Všem, kteří využívají naše služby nabízíme individuální řešení přímo na míru, odborný přístup, širokou nabídku produktů od renomovaných výrobců s dlouholetou životností a podrobné informace o problematice energetických úsporných opatření.

Jsme rovněž držitelé celé řady certifikátů od výrobců, které nás opravňují k instalaci daných systémů. Pro jejich seznam klikněte zde.

 

Historie a současnost

První realizovaný solární systém společností SkacelSolar se datuje do roku 1991. Od této doby se společnost dynamicky rozvíjela až do dnešní podoby.

Ročně realizujeme okolo 60 projektů, které našim zákazníkům šetří provozní náklady a využívají přirozenou energii z přírody. 

Máme zkušenosti s řešením rodinných domů, penzionů, horských chat, bazénů výrobních prostor, škol a dalších budov s energetickými problémy.

V našem sídle, v Jizerské ulici 237 v Liberci -  Harcově, naši zákazníci naleznou poradenství, autorizovanou projekci v oboru TZB, realizaci navrhovaných řešení a showroom nabízených produktů. 

 

Vitruální prohlídka ukázkové kotelny

 

 

Ing. Dalibor Skácel

t.: 420 605 806 635

m.: info@skacelsolar.cz

Mapa

Jizerská 237, Liberec 15

GPS: 50°46'40.15"N, 15°6'7.82"E

© 2014 Skácelsolar.cz