Kotle a krby

Úvod » Obory » Kotle a krby

Teplovodní krby

· Nejnižší provozní náklady  · Vysoká účinnost spalování  · Moderní vzhled

 

V oblasti teplovodních krbů spolupracujeme s následujícími firmami:

 

banador

Firma Banador je dovozce vysoce kvalitních německých krbových vložek Aquador a Hoxter. Již od svého založení v roce 2004 se specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a komínů. V současné době je v týmu Banador okolo dvaceti spolupracovníků, kteří se denně starají o kvalitu dodávek produktů a maximální spokojenost klientů.

 

Kotle na dřevo a pelety

· Nejnižší provozní náklady  · Vysoká účinnosti spalování  · Ekologický provoz

 

V oblasti spalovacích kotlů na dřevo a pelety spolupracujeme s následujícími firmami:

 

Atmos1

Firma Atmos je největší český výrobce zplynovacích kotlů na dřevo a biomasu. Pro svoji vysokou kvalitu jsou kotle Atmos vyváženy do celé Evropy. Atmos se snaží vždy být v popředí co se týče kvality, funkčnosti a ceny, která je chápána jako humánní. Proto má velmi aktivní vývoj výrobků a kontrolu kvality. Tím získává více lidí přístup k ekologickému, levnému a pohodlnému topení.


 

Benekov1

Firma Benekov jejíž kořeny sahají až do roku 1949, je český výrobce automatických kotlů na pelety, štěpku i např. pšenici. Společnost má zájem neustále zdokonalovat a upravovat výrobky i samu sebe tak, aby byla vždy na špičce ve svém oboru. Spolupracuje s významnými výzkumnými centry a každoročně registruje řadu užitných nebo průmyslových vzorů.

 

Ing. Dalibor Skácel

t.: 420 605 806 635

m.: info@skacelsolar.cz

Mapa

Jizerská 237, Liberec 15

GPS: 50°46'40.15"N, 15°6'7.82"E

© 2014 Skácelsolar.cz