Tepelná čerpadla

Úvod » Obory » Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

· Nízké provozní náklady  · Naprosto bezstarostný provoz  ·Čistý zdroj energie

 

V oblasti tepelných čerpadel spolupracujeme zejména s firmami:

 

stiebel_eltron1

STIEBEL ELTRON zajišťuje již od roku 1924 pokroková řešení. Tehdy, stejně jako dnes, vyvíjel funkčně vzrálé produkty na nejvyšší kvalitativní úrovní. A v rámci nejlepší tradice spojuje současně inovační techniku, spolehlivou kvalitu a partnerský servic na značkové produkty. Na základě nekonvenčního myšlení a praktických vynálezů, které ovlivnily celé trhy vytváří produkty a systémy v perfektní kvalitě, a předáváme je pro využití náročnému trhu.


 

ochsner1

Společnost OCHSNER Wärmepumpen GmbH s tradicí již od roku 1978 byla první společnost, která v evropě začala s výrobou tepelných čerpadel. Společnost je charakterizována energetickým uvědoměním, průkopnickým duchem a neustálými inovacemi.

Dnes patří k lídrům ve svém oboru a je mezinárodně uznávaná. Výroba probíhá výhradně v Rakousku a Německu


 

panasonic

S více než 30 lety zkušeností a prodejem ve více než 120 zemích světa je společnost Panasonic jednoznačně jedním z předních výrobů v oblasti topení a chlazení. Panasonic patří také ke světovým lídrům v inovacích, protože podal více než 91.539 přihlášek k patentům pro zlepšení života svých zákazníků.


 

Daikin

DAIKIN patří ke špičce na trhu v oblasti klimatizačních systémů jak pro domácnosti, tak i pro velké budovy a je jedním z hlavních výrobců na trhu v oblasti vytápění, klimatizací, vzduchotechniky a chladírenství. Již od roku 1924 vyvíjí a vyrábí produkty pro dokonalou kontrolu vnitřní teploty. DAIKIN je jediným výrobcem na světě, který se zabývá kompletním vývojem a výrobou klimatizací, ale také vývojem nových ekologických chladiv.


 

hotjet1

Firma Hotjet je český výrobce velmi kvalitních tepelných čerpadel, která svou kvalitou a parametry silně konkurují předním evropským značkám, to vše za velice příznivou cenu.

 

Ing. Dalibor Skácel

t.: 420 605 806 635

m.: info@skacelsolar.cz

Mapa

Jizerská 237, Liberec 15

GPS: 50°46'40.15"N, 15°6'7.82"E

© 2014 Skácelsolar.cz